zaktualizuj COVID-19

Alcomex logo deurveren

ALCOMEX: TWÓJ PARTNER W DZIEDZINIE SPRĘŻYN
Szanowni Partnerzy firmy Alcomex

Mamy nadzieję, że Wasze rodziny, bliscy i współpracownicy, pozostajecie w zdrowiu podczas tego bezprecedensowego trudnego dla nas wszystkich czasu epidemi Covid-19. Pragniemy Wam serdecznie podziękować za nieustające zaufanie, jakim nas obdarzacie .

W naszej poprzedniej wiadomości informowaliśmy o wszystkich działaniach, jakie zostały podjete przez firmę Alcomex w zaistniałej sytuacji. Tym razem chcemy Was poinformować o aktualnej sytuacji.

Zarząd Alcomexu codziennie monitoruje sytuację dotyczacą epidemii i w razie potrzeby podejmuje odpowiednie działania. Naszym głównym celem była, i nadal będzie, ochrona zdrowia i bezpieczeństwa naszych pracowników oraz minimalizowanie ryzyka związanego z rozprzestrzenianiem się COVID-19, przy jednoczesnym zachowaniu ciągłości naszych działań.

Z przyjemnością potwierdzamy, że udało nam się zapewnić regularny poziom usług w oparciu o zapotrzebowanie klienta. Wszystkie zespoły Alcomex nadal dokładają wszelkich starań, aby zapewnić terminowe dostawy do wszystkich klientów.

Obecnie wszystkie nasze fabryki są otwarte, z wyjątkiem naszych zakładów w Indiach, które w tym tygodniu zostaną ponownie uruchomione przy tymczasowo zmniejszonych zdolnościach produkcyjnych. Zorganizowaliśmy się jednak w taki sposób, aby zrekompensować tę stratę produkcji w innych fabrykach. Wskaźnik absencji powrócił do normalnego poziomu. We wszystkich krajach działają biura sprzedaży i zaplecza magazynowe.

W Alcomexie widzimy wiele miłych przykładów na to, jak nasze zespoły koncentrują się na obsłudze klienta w najlepszy możliwy sposób i na utrzymaniu z nim kontaktu. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów.


 

Uniwersalny system zawieszeń do rozdzielania przestrzeni roboczej

HZ Solutions opracowało to inteligentne rozwiązanie, które pomaga przestrzegać przepisów dotyczących zdystansowania społecznego w biurach, sklepach, restauracjach itp.

Dostarczanie sprężyn do urządzeń oddechowych.

Nasza fabryka w Brnie w Czechach była w stanie podążać za gwałtownym wzrostem zapotrzebowania przemysłu medycznego na sprężyny do urządzenień oddechowych.

 

Pozdrawiamy i pozostańmy zdrowi!
Twoja drużyna Alcomex

logo alcomex