70 lat HZ Solutions

Początki HZ Solutions

W 1953 roku położono podwaliny pod dzisiejszą firmę HZ Solutions. Założona wówczas jako „Metalware Factory Het Zuiden”, firma miała od tego czasu kilku właścicieli. Ważny kamień milowy został osiągnięty w 2018 r., kiedy HZ Solutions została wchłonięta przez Grupę Alcomex Springs, rozpoczynając nowy rozdział w swojej bogatej historii.

history hz solutions

Specjalista w dziedzinie rozwiązań sprężynowych

Od ponad 70 lat firma HZ Solutions jest znana jako specjalista w opracowywaniu kreatywnych rozwiązań w zakresie sprężyn dostosowanych do potrzeb klientów. Zaangażowanie w innowacje i zadowolenie klientów zapewniło firmie wiodącą pozycję w branży.

Uroczysty jubileusz

Zeszłego lata 70. rocznica powstania HZ Solutions była hucznie obchodzona. Był to szczególny moment dla firmy, a dla niektórych oznaczał również początek nowej kariery w HZ Solutions. Uroczystości odbyły się w pięknym miejscu na łonie natury, gdzie pogoda pokazała się z najlepszej strony z temperaturami powyżej 25 stopni i jasnym słońcem.

hz solutions 70 years
alcomex hz solutions

Działania świąteczne

Popołudnie rozpoczęło się od ciepłego powitania, któremu towarzyszyła kawa i ciasto. Następnie wszyscy zostali podzieleni na dwie grupy, aby wziąć udział w serii zabawnych zajęć, w tym starych holenderskich gier, takich jak wieszanie dżinsów, rzucanie podkowami, wyścig w wannie, strzelanie z łuku i gra laserowa. Różnorodność zajęć stworzyła dużą dawkę entuzjazmu  wśród uczestników.

Kulinarna uczta

Po tych ekscytujących aktywnościach, które u niektórych wzbudziły głód, przyszedł czas na dodanie sobie sił . Na wszystkich uczestników czekał pyszny, wyszukany posiłek pełen smakowitych dań. Kulinarna uczta stanowiła doskonałą okazję do nieformalnych rozmów i wzmocnienia ducha zespołu.

Trwałe wspomnienia

Choć wieczór się przeciągnął i niektórzy wrócili do domów, nikt nie wyszedł z pustymi rękami. Każdy otrzymał miłą pamiątkę rocznicy oraz udanego popołudnia i wieczoru. Dla wielu, w tym dla mnie, to wydarzenie było nie tylko świętowaniem przeszłości, ale także szansą na lepsze poznanie kolegów i wspólne budowanie przyszłości. Przed nami kolejne 70 lat.

Zastanawiasz się, w jaki sposób Alcomex i/lub HZ Solutions mogą pomóc Ci w rozwiązaniu problemu sprężyn?

logo alcomex