Verenfabriek VIOD

Verenfabriek VIOD

Technische Verenfabriek VIOD od 1950 roku wierzy w bliską współpracę z klientami. VIOD Veren zapewnia solidne, niestandardowe rozwiązania do szerokiego zakresu zastosowań. VIOD Veren produkuje sprężyny samochodowe, sprężyny dociskowe, sprężyny rozciągane, sprężyny motocrossowe, sprężyny wyścigowe, stabilizatory i wiele innych. VIOD Veren pomoże Ci we wszystkich problemach dotyczących techniki sprężyn.

VIOD Verenfabriek z przyjemnością pomoże Ci opracować pomysły dotyczące na przykład użytkowania i żywotności sprężyn na zamówienie. Ciągłość działań Twojego przedsiębiorstwa leży w naszym interesie. VIOD Verenfabriek produkuje sprężyny naciskowe, sprężyny rozciągane, sprężyny skrętne, sprężyny z drutu, sprężyny zatrzaskowe, resory piórowe i sprężyny matrycowe i specjalizuje się w rozwiązaniach ze sprężyn grubszych. Dodatkowo posiada zaawansowane, sterowane komputerowo, w pełni automatyczne lub półautomatyczne maszyny do nawijania sprężyn, tokarki, szlifierki, maszyny do piaskowania, piece do hartowania i odpuszczania, a także własną lakiernię epoksydową.


Dane kontaktowe

Verenfabriek VIOD B.V.
Keulschevaart 22
3621 MX Breukelen
Hollandia
Tel.: (+31) 0346 262 550
E-mail: info@viodveren.nl
Strona internetowa: www.viodveren.nl
Certyfikat: ISO 9001:2015


Możliwości produkcyjne

VIOD produkuje sprężyny dociskowe, rozciągane, skrętne i stalowe z drutu sprężynowego KI-C (0,2-18 mm), stali nierdzewnej (0,2-15 mm), chromu i wanadu (10-80 mm), chromu i krzemu (1-16 mm), kwadratowej stali sprężynowej (1-10 mm) i drutu prostokątnego. Wszystkie produkty są wytwarzane zgodnie ze normami DIN (2095, 2096, 2097, 2098, 2088).

Segmenty

VIOD Verenfabriek opracowuje sprężyny i rozwiązania sprężynowe dla różnych segmentów rynku.

Rolnictwo: śruby podające, sprężyny rozciągane i dociskowe do maszyn rolniczych.

Infrastruktura i środowisko: sprężyny rozciągane i dociskowe do pojemników na odpady

Rekreacja: sprężyny rozciągane i dociskowe do wyposażenia placów zabaw i urządzeń sportowych

Petrochemia: sprężyny dociskowe dla rafinerii:

Budownictwo: sprężyny dociskowe do ciężkich instalacji przemysłowych (na przykład dźwigów, sit, kruszarek i podnośników) oraz do maszyn drogowych. VIOD opracowuje także sprężyny dociskowe do rolet przeciwsłonecznych.

Medycyna: cewki do sprzętu medycznego.

Przemysł spożywczy: sprężyny dociskowe do maszyn do butelkowania.

Motoryzacja: sprężyny rozciągane i dociskowe do przyczep. Sprężyny skrętne do budowy przyczep i jako jedyne na rynku resory piórowe do plandek.

logo alcomex