Budownictwo

Budownictwo

Branża budowlana składa się z wielu różnych sektorów. Zrównoważony rozwój jest ważnym pojęciem w każdym z tych sektorów. Metal jest trwałym i niezawodnym produktem o wielu zastosowaniach. Wspólnie z firmami zajmującymi się budownictwem niemieszkaniowym oraz firmami instalacyjnymi z branży elektronicznej, wodociągowej, oświetleniowej, instalacji zaciemniających i powietrznych opracowujemy zrównoważone rozwiązania sprężynowe z drutu metalowego.

Ze względu na bardzo zmienny klimat na całym świecie, wiele budynków, mostów i konstrukcji jest wyposażonych w sprężyny naciskowe i skrętne. Są one na przykład stosowane w fundamentach pod wysokimi budynkami w celu tłumienia drgań powstających w wyniku trzęsień ziemi. Sprężyny naciskowe, rozciągane i skrętne są montowane na mostach i konstrukcjach w celu zapewnienia ich stabilizacji. Sprężyny skrętne są stosowane również w bramach garażowych do ich otwierania i zamykania.

Skontaktuj się z nami lub zamów bezpośrednio!

Potrzebują Państwo standardowych sprężyn do konstrukcji lub szukają Państwo sprężyn na zamówienie? Zadaj pytanie wypełniając poniższy formularz kontaktowy, a my jak najszybciej skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie. Czy już wiesz, czego potrzebujesz? Zamów łatwo i szybko w naszym sklepie internetowym, gdzie mamy na stanie ponad 4000 rodzajów sprężyn.

  • Hidden
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

logo alcomex