O nas

Alcomex specjalizuje się w badaniach, rozwoju, produkcji, dystrybucji i sprzedaży szerokiej gamy sprężyn oraz wyrobów z drutu i blachy.

Dzięki nowoczesnym centrom produkcyjno-dystrybucyjnym w Opmeer (Holandia), Moravany Brno (Czechy), Goch (Niemcy), Zielonce (Polska), Nędzy (Polska), Paryżu (Francja) , firma Alcomex gwarantuje sprawną obsługę techniczną, optymalną jakość, elastyczność dostaw, serwis i konkurencyjne ceny. Asortyment produktów firmy Alcomex obejmuje: sprężyny naciskowe, sprężyny skrętne, sprężyny płytkowe, pierścienie osadcze, sprężyny talerzowe, sprężyny naciągowe, formy drutowe, sprężyny do tłoczników, sprężyny do bram garażowych, podkładki sprężyste wielołapkowe, sprężyny płytkowe faliste i wiele innych produktów. Nasze sprężyny we wszystkich rozmiarach i wzorach są dostępne są w magazynie. Ponadto duża część naszych sprężyn jest wykonywana na podstawie specyfikacji pod zamówienie klienta i z powodzeniem stosowana w różnych sektorach, od prostych produktów codziennego użytku poprzez wysokiej jakości maszyny, produkty budowlane, przemysł motoryzacyjny. Od ekspresu do kawy po konstrukcje lotnicze. Alcomex jest jednym z największych europejskich producentów sprężyn do drzwi podnoszonych i znany jest z usług „just in time” [dokładnie na czas], doskonałej jakości i wysokiego poziomu technicznego know-how oraz konkurencyjnych cen. Alcomex dostarcza także specjalne sprężyny do zastosowań w zaawansowanych technologiach, na przykład w przemyśle optycznym i medycznym. Sprężyny Alcomex są produkowane zgodnie z normami DIN/EN z wysokojakościowej stali sprężynowej zwykłej i nierdzewnej oraz podlegają ścisłej kontroli jakości. Alcomex posiada również dział badawczo-rozwojowy nieustannie pracujący nad doskonaleniem naszych rozwiązań.

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Następnie przejrzyj naszą interaktywną broszurę poniżej (uwaga: załadowanie broszury może chwilę potrwać)

logo alcomex