Inżynieria mechaniczna

Inżynieria mechaniczna

Przemysł maszynowy jest jednym z naszych najważniejszych rynków zbytu. Maszyny są budowane dla różnych gałęzi przemysłu, takich jak linie pakowania, linie piekarnicze i linie uboju. Dzięki naszej elastyczności możemy pomóc w zapobieganiu przestojom u klientów. Sprężyny naciskowe, naciągowe, skrętne i resory piórowe są stosowane w liniach pakujących, piekarniczych i ubojowych.

Przemysł ten jest jednym z największych sektorów firmy Alcomex i składa się z różnych gałęzi. Jesteśmy dostawcą różnego rodzaju sprężyn, sprężyn piórowych i wyrobów z drutu na wiele rynków. Pomyślmy na przykład o maszynach w elektrotechnice, technologii filtracji, przetwórstwie tworzyw sztucznych, przetwórstwie metali, budownictwie wnętrz i przemyśle meblarskim. Klienci z tych branż zgłaszają zapotrzebowanie na sprężyny, resory piórowe i wyroby z drutu o różnych złożonych właściwościach.

Skontaktuj się z nami lub zamów bezpośrednio!

Potrzebują Państwo standardowych sprężyn do swoich maszyn lub szukają Państwo sprężyn na zamówienie? Zadaj pytanie wypełniając poniższy formularz kontaktowy, a my jak najszybciej skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie. Czy już wiesz, czego potrzebujesz? Zamów szybko i łatwo w naszym sklepie internetowym, gdzie mamy na stanie ponad 4000 rodzajów sprężyn.

  • Hidden
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

logo alcomex