Sprężyny produkowane na zamówienie

Sprężyny produkowane na zamówienie

Jako partner przez wiele lat firma Alcomex rozwija i produkuje sprężyny techniczne i sprężyny talerzowe, nadające się do wielu różnych i wymagających zastosowań. W porozumieniu z inżynierami naszych klientów takie produkowane na zamówienie sprężyny lub systemy sprężyn są w pełni przystosowane do określonego zastosowania i prezentowane jako produkt sprężynowy po przeprowadzeniu uważnych testów.

Twój partner w rozwiązaniach sprężynowych

Dzięki swojemu zaangażowaniu w rozwój produktów i projektów od samego początku, jesteśmy w stanie w pełni wykorzystać nasze 25-letnie doświadczenie produkcyjne oraz naszą specjalistyczną wiedzę. Nasz dział inżynieryjny posiada szeroki zakres możliwości w centrum testowym do wykorzystania w porozumieniu z inżynierami klienta w celu opracowania najlepszego możliwego produktu sprężynowego lub sprężyny produkowanej na zamówienie dla dowolnego zastosowania.

W porozumieniu z naszymi klientami poszukujemy najlepszych rozwiązań technicznych dla określonych sprężyn produkowanych na zamówienie lub do specjalnych zastosowań. Korzystając z naszej rozległej wiedzy w zakresie sprężyn oraz wewnętrznych programów obliczeń i praktycznej wiedzy produkcyjnej, poszukujemy najbardziej ekonomicznych rozwiązań dla każdego produktu sprężynowego.

Oprócz naszej rozległej wiedzy technicznej i praktycznej w zakresie sprężyn posiadamy również wiele dodatkowych informacji miedzy innymi na stępujące tematy:

  • Metody obróbki powierzchni polepszających żywotność i odporność na korozję: cynkowanie, chromowanie, tworzenie powłok z tworzywa sztucznego (PTFE), specjalne powłoki itp.
  • Czyszczenie: barwienie/pasywacja lub procesy ultradźwiękowe
  • Konkretne wymagania różnych segmentów rynku w tym branży olejowo-paliwowej (materiały Norsok), motoryzacyjnej (TS16949), zastosowań medycznych (gatunki Ti lub PTLR) lub zastosowań obronnych (specyfikacje MIL).

Zakład produkcyjny alcomex

Aby wspierać rozwiązania właściwe dla klientów, firma Alcomex posiada dostęp do obszernych i nowoczesnych zakładów produkcyjnych. Można je w przybliżeniu podzielić na poniższe grupy:

  1. Maszyny CNC – ukierunkowane zginanie i nawijanie
  2. Obszar wykrawania
  3. Obróbki termiczne i kolejne
  4. Wydział obszernego półautomatycznego rękodzieła

Wszystkie lokalizacje produkcyjne firmy Alcomex w Europie posiadają najnowocześniejszy sprzęt produkcyjny WAFIOS umożliwiający nam elastyczną produkcję dowolnych produktów sprężynowych lub drucianych wytwarzanych na zamówienie bądź zgodnie z życzeniem klienta.

Oczywiście zorganizowaliśmy naszą istniejącą produkcję w sposób jak najbardziej skuteczny i elastyczny. Dzięki temu możemy zapewniać krótkie terminy dostawy prototypów przy jednoczesnym zachowaniu jak najbardziej konkurencyjnych cen. Oprócz zapewniania skuteczności firma Alcomex nadal inwestuje w swoich pracowników i technologie, dzięki czemu będzie w stanie w przyszłości zaoferować swoim klientom najnowocześniejsze rozwiązania.

Masz zlecenie dotyczące produkcji na zamówienie?

Jeśli poszukujesz sprężyn produkowanych na zamówienie do swojego projektu, zespół inżynierów firmy Alcomex z przyjemnością udzieli Ci porad na temat obliczeń dotyczących sprężyn oraz budowy sprężyn. Możesz w prosty sposób przedstawić swoją prośbę, korzystając z naszego formularza.

Formularz zamówienia
logo alcomex