Marki

Marki

Każda marka w ramach grupy Alcomex oferuje różne możliwości i technologie co stanowi istotną wartość dodaną dla naszych klientów i dostawców. Taka współpraca gwarantuje szeroką wiedzę techniczną i możliwości produkcyjne w sektorze sprężyn przemysłowych.


Alcomex Sprężyny

alcomex logo

Alcomex jest europejską firmą specjalizującą się w branży rozwiązań sprężynowych wykorzystywanych w wielu zaawansowanych dziedzinach technologii, takich jak przemysł optyczny, maszynowy, oświetleniowy czy medyczny. Grupa Alcomex posiada fabryki oraz centra sprzedaży i dystrybucji w krajach Beneluksu, Niemczech, Francji, Czechach, Polsce, Słowacji, Austrii, Rumunii a nawet w Indiach. Sprężyny Alcomex są produkowane zgodnie ze standardami DIN/EN z wysokojakościowej stali i taśm stalowych, poddawane ścisłej kontroli jakości. Alcomex jest jednym z największych w Europie producentem sprężyn do drzwi podnoszonych. Ponadto Alcomex jest doceniany za usługę „just in time”, wysoki poziom jakości, posiadany „know-how” oraz konkurencyjne ceny.

Więcej informacji o Alcomex Springs


HZ Solutions

hz solutions alcomex

HZ Solutions jest zarówno deweloperem produktu, jak i dostawcą. Zapewnia wsparcie w projektowaniu i rozwoju nowych lub istniejących rozwiązań w dziedzinie mocowań oraz produkcji na żądanie. Obejmuje to dostawy od małych do bardzo dużych ilości sprężyn płytkowych/płaskich, sprężyn z drutu, części wykrawanych oraz drutu pod dowolną postacią. Wyroby metalowe, od specjalnych rodzajów stali nierdzewnej po ocynkowane taśmy.

Więcej informacji o HZ Solutions


VIOD Verenfabriek

Viod veren logo

VIOD Veren zapewnia solidne i niestandardowe rozwiązania do różnych zastosowań stali sprężynowej z grubszego drutu. VIOD Veren produkuje sprężyny samochodowe, sprężyny dociskowe, sprężyny rozciągane, sprężyny motocrossowe, sprężyny wyścigowe, stabilizatory i wiele innych. W przypadku pytań dotyczących techniki sprężyn prosimy o kontakt z VIOD Veren.

Więcej informacji o VIOD Veren

logo alcomex