Marki

Marki

Każda marka w ramach grupy Alcomex oferuje uzupełniające się możliwości oraz wartość dodaną dla konsumentów i dostawców. Połączenie naszych marek zapewnia dodatkową wiedzę techniczną oraz produkcyjną w sektorze sprężyn przemysłowych.


Alcomex Sprężyny

alcomex logo

Alcomex jest europejską firmą specjalizującą się w branży rozwiązań sprężynowych przeznaczonych do wielu zastosowań w dziedzinie zaawansowanych technologii, takich jak w przemysł optyczny, maszynowy, oświetleniowy i medyczny. Alcomex posiada fabryki oraz centra sprzedaży i dystrybucji w krajach Beneluksu, w Niemczech, Francji, Czechach, Polsce, Słowacji, Austrii, Rumunii i Indiach. Sprężyny Alcomex są produkowane zgodnie ze standardami DIN/EN z wysokojakościowych sprężyn i taśm stalowych i są poddawane ścisłej kontroli jakości. Alcomex jest jednym z największych w Europie producentem sprężyn do drzwi podnoszonych,  znanym z usług „just in time”, wysokiego poziomu jakości i „know-how” oraz konkurencyjnych cen.

Więcej informacji o Alcomex Springs


HZ Solutions

hz solutions alcomex

HZ Solutions jest zarówno deweloperem produktu, jak i dostawcą. Zapewnia wsparcie w projektowaniu i rozwoju nowych lub istniejących rozwiązań w dziedzinie mocowań oraz produkcji na żądanie. Obejmuje to dostawy od małych do bardzo dużych wolumenów resorów piórowych, sprężyn z drutu, części wykrawanych oraz drutu pod dowolną postacią. Wyroby metalowe, od specjalnych rodzajów stali nierdzewnej po ocynkowane taśmy.

Więcej informacji o HZ Solutions


VIOD Verenfabriek

Viod veren logo

VIOD Veren zapewnia solidne i niestandardowe rozwiązania do różnych zastosowań stali sprężynowej z grubszego drutu. VIOD Veren produkuje sprężyny samochodowe, sprężyny dociskowe, sprężyny rozciągane, sprężyny motocrossowe, sprężyny wyścigowe, stabilizatory i wiele innych. W przypadku pytań dotyczących techniki sprężyn prosimy o kontakt z VIOD Veren.

Więcej informacji o VIOD Veren

logo alcomex