Alcomex Sprężyny

Alcomex Sprężyny

alcomex logo

Alcomex specjalizuje się w R&D, produkcji, dystrybucji i sprzedaży szerokiej gamy sprężyn, drutów i produktów z blachy.

Alcomex jest jednym z największych w Europie producentem uniwersalnych sprężyn przemysłowych. Jest znany z usług „just in time”, wysokiej jakości,  „know-how” oraz z konkurencyjnych cen.


Alcomex Sprężyny Sp. z o.o.
47-440 Nędza
ul.Borowiec 51
Tel. +48 32 414 73 40
Fax. +48 32 414 73 41
E-mail info@alcomex.pl
Internet www.alcomex.pl


Wraz z nowoczesnymi centrami produkcyjno-dystrybucyjnymi w Opmeer (Holandia), Moravany Brno (Czechy), Goch (Niemcy), Zielonce (Polska), Nędzy (Polska), Paryżu (Francja), Sibiu (Rumunia) i Pune (Indie), Alcomex gwarantuje techniczne wykonanie, optymalną jakość, elastyczność dostaw, obsługę i konkurencyjne ceny.

wafios fmu 40

One stop shop

Alcomex dąży do koncepcji „one stop shop”. W praktyce oznacza to, że zapewniamy wsparcie od początku projektu, aż po opracowanie i produkcję sprężyn. Korzystamy z naszej wiedzy technicznej i technologii, które umożliwiają nam zaspokajanie określonych potrzeb klientów. Inwestujemy w naszych klientów i pracowników. Dzięki stawianiu ludzi na pierwszym miejscu i ciągłym poszukiwaniu najnowszych metod i technik produkcji, nasze produkty cechują się wysoką jakością. Dowiedz się więcej o naszych maszynach, materiałach, specjalnych technikach produkcyjnych lub kompleksowym podejściu.

 

logo alcomex