ALCOMEX: GOTOWY DO POWROTU.

Alcomex logo deurveren

AKTUALIZACJA STATUSU NA COVID-19.

Drogi partnerze biznesowy Alcomex,

Minęły około 4 miesiące, odkąd kryzys COVID 19 uderzył w rynki, na których działa Alcomex. Dla większości z nas był to okres mający poważny wpływ zarówno na nasze życie osobiste, jak i zawodowe. Tak było również w przypadku Alcomex i wszystkich jego pracowników. Z przyjemnością dzielimy się z wami informacją, że jak dotąd Alcomex przetrwał burzę. Jesteśmy nadal w dobrej formie i bezustannie obsługujemy naszych klientów, co jest szczególne podkreślenia teraz, gdy gospodarki w Europie wykazują oznaki ożywienia.

Dla zdrowia i bezpieczeństwa naszych pracowników,cały czas obowiązują wszelkie środki higieny w celu zminimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa. Kierownictwo Alcomex codziennie dokonuje przeglądu sytuacji i w razie potrzeby podejmuje odpowiednie działania. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że wirus COVID 19 nie zniknął, nawet jeśli statystyki rzeczywiście wykazują pozytywne oznaki w Europie, możliwa jest druga fala i dlatego pozostajemy czujni i ostrożni.

Jednocześnie byliśmy w stanie utrzymać naszą produkcję na poziomie niezbędnym do zabezpieczenia wszelkich operacji. Na początku kryzysu zaobserwowaliśmy wzrost wskaźnika wstrzymań produkcji, która już obecnie jest na normalnym poziomie. Dążyliśmy do tego, aby zrównoważyć produkcję w różnych zakładach produkcyjnych, przy czym niektóre z nich rekompensowały utratę produkcji w innych związanych z lokalną blokadą (tymczasem zniesioną).

Wszystkie nasze komórki sprzedaży pozostały otwarte przez cały okres kryzysu, gotowe wspierać swoich klientów.

Zwłaszcza w ciągu ostatnich kilku tygodni zauważyliśmy pozytywne oznaki ożywienia we wszystkich krajach z powodu zniesienia reżimów sanitarnych, a także w różnych branżach, wspieranych przez programy samorządów lokalnych.

Alcomex, to Twój partner w zakresie sprężyn, jest do Twojej dyspozycji.

Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia.

logo alcomex