Alcomex na IDA Expo w Las Vegas

W pierwszym tygodniu kwietnia Jan, Marco i Mirco odwiedzili targi IDA EXPO w Las Vegas. IDAExpo to najważniejsze miejsce edukacyjne dla tych, którzy żyją z branży systemów drzwi i dostępu. Celem tej wizyty było uzyskanie informacji o północnoamerykańskim rynku bram garażowych, specyfikacji sprężyn oraz nawiązanie kontaktu z potencjalnymi klientami.

Nasze oczekiwania po IDA Expo

Szacujemy, że w Ameryce Północnej produkuje się 4 miliony bram garażowych i 1 milion bram przemysłowych. Wraz z dużym rynkiem wymiany ogromnej bazy zainstalowanych bram, Ameryka Północna jest 3-4 razy większa niż rynek europejski. 

Pomimo wyzwań związanych z innym systemem miar, różnymi standardami drutów, stosowanymi powłokami, kodami kolorystycznymi, oznakowaniem identyfikacyjnym sprężyn, pakowaniem i transportem za ocean, pierwsze kontenery zostały już dostarczone do klienta.

Nasza produkcja

Nasz zakład produkcyjny w Pune, ALCOMEX SPRINGS PVT. LTD świetnie sobie radzi z przystosowaniem się do różnych produktów, opakowań i obsługi klienta.

Przyjmowaniem, potwierdzaniem i fakturowaniem zamówień zajmuje się  Alcomex GmbH w Goch.

Zdajemy sobie sprawę, że sukces zawdzięczamy naszemu zaangażowaniu i otwartości na potrzeby klienta jak również niewystarczającej podaży na północnoamerykańskim rynku sprężyn.Alcomex rozpoczyna nowy, ekscytujący rozdział w branży sprężyn garażowych! Szukasz sprężyn do drzwi lub potrzebujesz porady? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Alcomex-IDA-Expo-Las-Vegas
logo alcomex