alcomex rozpoczyna działalność w Hiszpanii

Rok 2022 rozpoczynamy od utworzenia nowej spółki-córki naszej grupy w Europie. Firma nazywa się „Alcomex Muelles” i znajduje się w mieście Walencja, trzecim co do wielkości mieście Hiszpanii pod względem liczby ludności. Walencja jest strategicznym miastem ze względu na swoją pozycję jako pierwszy hiszpański port towarowy i pierwszy port kontenerowy w basenie Morza Śródziemnego.

Hiszpania jest rynkiem o dużym potencjale dla sprężyn przemysłowych i sprężyn do bram garażowych. Nasza pozycja europejskiego lidera w produkcji sprężyn do bram segmentowych, przemysłowych i mieszkaniowych już teraz stawia nas jako znanego i oczekiwanego gracza na rynku iberyjskim. Cieszymy się, że będziemy mogli obsłużyć tam wielu lokalnych aktorów. Jeśli chodzi o sprężyny przemysłowe, mamy do czynienia z pięknymi branżami, dla których nasze ponad 150-letnie doświadczenie jako producenta sprężyn wniesie znaczącą wartość dodaną.

Nasza grupa pokłada duże nadzieje w tym nowym rynku. Zarówno strona internetowa, jak i sklep internetowy w wersji hiszpańskiej są aktywne i gotowe do obsługi i informowania naszych nowych klientów.

Życzymy hiszpańskiej drużynie powodzenia.

logo alcomex