FIRMA ALCOMEX OBCHODZI 25 LECIE DZIAŁALNOŚCI! DZIĘKUJEMY PRACOWNIKOM, KLIENTOM I DOSTAWCOM.

19 maja firma Alcomex obchodziła 25-lecie działalności. Założyciel i były właściciel, Pan Fred Baas i jego żona, Pani Gera Baas, wraz z nowymi współwłaścicielami, Panem Conradem Hietinkem i Panem Jelle van Vliet, świętowali urodziny z holenderskim zespołem w Opmeer.

Firma Alcomex Nederland została założona 25 lat temu przez Pana Freda Baasa i Pana René Kalkhuisa.

Na przestrzeni ostatnich 25 lat na rynku europejskim powstała dynamiczna firma specjalizująca się w pracach badawczo-rozwojowych, produkcji, dystrybucji i sprzedaży szerokiej gamy sprężyn technicznych i standardowych produktów sprężynowych. Z czasem firma wzbogacila się o nowoczesne centra badawczo-rozwojowe, produkcyjne i dystrybucyjne w Opmeer (Holandia), Brnie (Czechy), Goch (Niemcy), Zielonce i Nędzy (Polska), Pune (Indie) i Paryżu (Francja).

W lipcu 2016 r. Pan Fred Baas przeniósł własność firmy na Pana Conrada Hietinka i Pana Jelle van Vliet, którzy utrzymywali firmę Alcomex na drodze pomyślnego rozwoju. Stworzenie dynamicznej kultury pracy przez pracowników firmy Alcomex zapewniło ciągłość rozwoju firmy. Bez swoich pracowników firma Alcomex nie byłoby tam, gdzie jest teraz po 25 latach.

W dniu świętowanego 25-lecia, we wczesnych godzinach porannych, w ramach podziękowania dla wszystkich pracowników, którzy przyczynili się do sukcesu firmy Alcomex, Pan Fred Baas wygłosił pamiętne przemówienie i podziękował pracownikom Alcomex za ostatnie 25 lat. Po przemówieniu Pan i Pani Baas rozdali pracownikom specjalne prezenty, w tym specjalną srebrną monetę z okazji 25-lecia firmy, którą zaprezentowali Pan Baas i Pan Kalkhuis (założyciele).

Dziękujemy wszystkim klientom, dostawcom i pracownikom za ich wkład w pierwsze 25 lat działalności firmy Alcomex. Z niecierpliwością czekamy na kontynuację dobrej współpracy przez następne 25 lat!

logo alcomex