ULRIKE KÜSTER, KIEROWNIK SYSTEMU ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ FIRMY ALCOMEX, OTRZYMUJE CERTYFIKAT ISO 9001 TUV

Z dumą ogłaszamy, że uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001 TUV, standard uznany na całym świecie, który potwierdza, że dzięki skutecznemu systemowi zarządzania jakością usługi spełniają potrzeby klientów.

Po przeprowadzeniu zakończonych powodzeniem procedur ISO, kierownik ds. SZJ Ulrike Küster może być dumna z certyfikatu ISO 9001 wydanego przez Ceesa Vlottesa z TÜV Nederland.

„W celu spełnienia wymagań dotyczących jakości, serwisu i ceny oferowanej klientowi zawsze dostosowywaliśmy nasze procesy do potrzeb klienta. W 2016 roku ponownie wykonaliśmy nowy krok w kierunku przyszłości i wprowadziliśmy system zarządzania jakością.

Dzięki temu możemy od początku do końca uważnie śledzić proces produkcyjny i w razie potrzeby modyfikować go. Naszym celem jest ciągłe doskonalenie naszej jakości i osiągnięcie 100% zadowolenia klienta.”

„Nasza decyzja dotycząca pracy nad akredytacją ISO 9001 świadczy o naszym zaangażowaniu w zapewnienie naszym klientom wysokiej jakości i kompleksowej obsługi. Nieustannie inwestujemy w rozwój technologii, w produkcję i udoskonalanie naszych procesów i procedur”.

Firma Alcomex będzie w przyszłości kontynuować wysiłki w celu spełniania wymagań certyfikatu ISO TÜV.

logo alcomex