Lider rynku dzięki badaniom i rozwojowi – część 1

Na początku nie było nic… no dobrze, nie było zbyt wiele. Kiedy firma Alcomex po raz pierwszy otworzyła swoje bramy 25 lat temu, była zarządzana przez wizjonera posiadającego dużą wiedzę ogólną na temat drzwi Wspierało go kilkoro pragmatycznych członków personelu, którzy pasjonowali się technologią.

Praktyczne rozwiązania i wiedza techniczna

Po przetłumaczenia pytań i problemów klientów w zakresie sprężyn wykorzystywanych w praktycznych rozwiązaniach firma Alcomex od samego początku wyrosła na przedsiębiorstwo które ma obszerną wiedzę na temat wszystkich kwestii związanych ze sprężynami. Posiadamy cały program dotyczący sprężyn naciągowych, naciskowych, skrętnych oraz płytkowych / płaskich. Oprócz tych standardowych sprężyn możliwe jest oczywiście zaprojektowanie dodatkowo sprężyn na zamówienie. W naszych wielu różnych fabrykach możemy również dostosowywać projekty do indywidualnych potrzeb.

Dostosowywanie, wewnętrznie opracowywane programy obliczeń oraz specjalne materiały wspierane przez ciągłe testy sprawiają, że firma Alcomex jest wyjątkowym partnerem zorientowanym na rozwiązania, co stanowi idealne połączenie z naszym zamiłowaniem do technologii. I takie właśnie są nasze kluczowe wartości.

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz część 2 serii o badaniach i rozwoju!

Opracował: Marco Dekker | kierownik działu badań i rozwoju

 

logo alcomex