Droga do internetowego „one stop shop”

One stop shop (1)

Celem firmy Alcomex jest stworzenie „one stop shop”, co ogólnie oznacza, że Ty i inni klienci możecie znaleźć odpowiednią sprężynę do odpowiedniego projektu. Dlatego pomagamy w obliczaniu właściwej konfiguracji sprężyny, sił i przestrzeni montażowej. Doradzamy, które sprężyny będą najlepiej pasować. 

Ważne jest dla nas, aby zapewnić europejskim konsumentom takie samo doświadczenie kompleksowej obsługi również w naszych platformach e-commerce. Stworzyliśmy platformę e-commerce opartą na czterech założeniach ułatwiających korzystanie z niej:

1. Łatwo znajdź odpowiednią sprężynę

Przy ponad 15 kategoriach i 4000 sprężyn w magazynie łatwo się pogubić. Dlatego możliwe jest filtrowanie i sortowanie według wszystkich cech sprężyn (średnica drutu, średnia średnica sprężyny, materiał, długość swobodna, maksymalna siła sprężyny). Dzięki tej opcji z łatwością znajdziesz odpowiednią sprężynę do swojego projektu.

webshop-products
filter-by

Jeśli nie masz wszystkich informacji na temat sprężyny, której potrzebujesz lub jeśli nadal masz wątpliwości co do wyboru sprężyny, nasi inżynierowie techniczni chętnie Ci pomogą.

2. Pewna i bezpieczna platforma

W 2020 roku mocno zmodernizowaliśmy nasze platformy e-commerce w kierunku Magento 2.  Dzięki tej aktualizacji możesz korzystać z najnowszych technik internetowych, ponieważ jest ona bardziej bezpieczna i pozwala na bezpieczne przechowywanie danych. Ponadto platforma ta charakteryzuje się większą szybkością działania. Skutkuje to szybszą reakcją na Twoje zapytania i sprawia, że nawigacja i zakupy online są jeszcze prostsze. 

3. Łatwa droga zakupu online

Przy napiętym harmonogramie dnia ważne jest, aby zakupić sprężyny na czas. Nasza metoda zakupów online umożliwia szybkie i łatwe dokonanie zakupu. Potrzebne sprężyny można zamówić w dwóch prostych krokach.

Krok 1: wpisz swoje dane kontaktowe i sposób dostawy.

Krok 2: wybierz jedną z naszych łatwych w użyciu metod płatności (karta kredytowa, Paypal, iDeal, Bancontact lub Sofort banking). Po dokonaniu pierwszego zakupu możesz również skorzystać z opcji „wpłata na konto”).

4. Dostępna platforma

Dostępność jest dla nas bardzo ważna. Dlatego zawsze istnieje możliwość zamawiania sprężyn jako „gość”, bez konieczności zakładania konta. Ale czy wiesz, że możesz założyć własne konto w naszym sklepie internetowym bez żadnych zobowiązań i kosztów? W ten sposób możesz łatwo zamawiać produkty z magazynu, przeglądać swoje zamówienia i dokonywać powtórnych zamówień.

Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom platformę handlu e-commerce, w której łatwo się poruszać. Łatwo jest znaleźć odpowiednią sprężynę za odpowiednią cenę. Proces składania zamówienia jest prosty i łatwy, mamy szybką wysyłkę i obsługę klienta przez 5 dni w tygodniu. 


Jeśli jeszcze nie widziałeś naszej platformy, zapraszamy do obejrzenia.

logo alcomex