Sprężyny do bram

Sprężyny do bram

Dla producenta drzwi logistycznym wyzwaniem jest posiadanie odpowiednich sprężyn skrętnych i rozpierających do odpowiednich drzwi w momencie ich produkcji. Alcomex oferuje odpowiednie rozwiązania pod względem jakości, logistyki (krótkie terminy dostaw, ponieważ posiadamy zapasy magazynowe) i łatwej kalkulacji sprężyn. Jesteśmy światowym producentem sprężyn do bram segmentowych.

ASORTYMENT

Oferujemy sprężyny skrętne o różnych grubościach drutu i średnicach wewnętrznych, dzięki czemu zawsze znajdziesz idealną sprężynę do swojej bramy. Niezależnie od tego, czy posiadasz prywatną, czy komercyjną bramę garażową, mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

  • Standardowe rozmiary średnicy wewnętrznej: 50,8 / 66,68 / 95,25 / 152,4 [mm]
  • Standardowe grubości drutu: 5 / 5,5 / 6 / 6,5 / 7 / 7,5 / 8 / 8,5 / 9 / 9,5 / 10 / 10,5 / 11 / 11,5 / 12 [mm]
  • Długość sprężyny bez naprężenia: Dowolna długość jest możliwa, przytniemy ją na wymiar dla Ciebie.
  • Od długości 1000 mm wszystkie sprężyny są dostarczane z uchwytem sprężyny Alcomex oferuje również możliwość zamówienia splotów sprężyn do 3250 mm, jeśli chcesz samodzielnie przyciąć sprężynę.
  • Sprężyny skrętne mogą być dostarczane z głowicami sprężyn.
  • Wygięcia sprężyn pochodzą od producenta: Alcomex jest w stanie reprodukować i oferować kolanka sprężynowe wszystkich znanych na rynku marek.
  • Głowice sprężyn są dostępne dla 2 rozmiarów wałów: 1″ i 1 ¼”.
  • Wszystkie sprężyny do bram garażowych Alcomex są standardowo śrutowane i malowane proszkowo. Nasze sprężyny skrętne są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają trwałość i niezawodność. Zostały zaprojektowane tak, aby wytrzymać intensywne użytkowanie i zapewnić lata bezawaryjnej pracy. Na życzenie Alcomex może również dostarczyć jasny lub ocynkowany drut ze stali sprężynowej.

W połączeniu z krótkim czasem realizacji, łatwością zamawiania i doskonałą obsługą klienta, daje to producentom bram optymalną elastyczność w produkcji bram bez potrzeby posiadania dużych zapasów różnych sprężyn bramowych.

Innowacyjny system sprężyn naciągowych quattro

Oprócz programu sprężyn dostępnych w całości z magazynu, posiadamy kompletnie opatentowany program systemów sprężyn naciągowych produkowanych na zamówienie zgodnie z europejskimi normami. Zobacz różne możliwości naszego innowacyjnego systemu sprężyn naciągowych QUATTRO.

Jakość, obsługa i niezawodność naszych wszystkich systemów sprężyn są kluczowe i aby je zagwarantować, wszystkie nasze standardowe systemy sprężyn do bram i drzwi są obrabiane w zaawansowanych instalacjach śrutujących, przechodzą obróbkę cieplną oraz malowanie proszkowe w celu ochrony przed korozją. Specyfikacje materiałów określone przez firmę Alcomex dodatkowo przyczyniają się do wydłużenia żywotności i zwiększają zdolność obciążeniową. Na życzenie możliwa jest dostawa modelu cynkowanego lub fosforowanego.

Sprężyny do bram z magazynu

Przez ostatnich 25 lat, zbudowaliśmy specjalny program magazynowy z systemami sprężynowymi dla 80% do 90% wszystkich praktycznych przemysłowych i domowych drzwi garażowych, dlatego gwarantujemy dostawę „na czas”.

Sprężyny do bram produkowane na zamówienie

Korzystając z naszej rozległej wiedzy i doświadczenia w zakresie badań i rozwoju, z przyjemnością udzielimy Ci porad obejmujących skuteczne zrównoważenie bramy garażowej. Jeśli wymagany system sprężyn nie będzie dostępny w naszym standardowym magazynie, wówczas możemy zawsze wyprodukować na zamówienie sprężyny, które pasują do danego zastosowania i są dostosowane do konkretnych życzeń klienta.

logo alcomex