system zarządzania jakością

Potrzeba ciągłych ulepszeń, inwestycji i rozwoju

Jakość jest oczywistością w dzisiejszym racjonalnym środowisku biznesowym, a specyficzne dla rynku systemy jakości takie jak TS16949 (motoryzacja), AS9001 (lotnictwo), ISO9001: 2015 (przemysł), API-Q1 lub ISO / TS / 29001 (ropa i gaz) lub ICH-Q10 dla farmacji są obecnie powszechnie akceptowanymi systemami kontroli/zarządzania jakością. Dlatego, aby sprostać oczekiwaniom klientów, system zarządzania jakością (QMS) nie jest czymś, co „miło jest mieć”, ale jest koniecznością we współczesnym świecie biznesu.

W grupie Alcomex wyznajemy filozofię ” za pierwszym razem dobra, pierwsza jakość ” i wspólnie z użytkownikami końcowymi dyskutujemy o tym, jak możemy spełnić oczekiwania klientów, zabezpieczyć łańcuch dostaw, wdrożyć możliwość przejścia na system JIT (just in time/w samą porę) i zmniejszyć kapitał obrotowy poprzez wyeliminowanie zapasów bezpieczeństwa lub niepotrzebnych buforów. Jednak we wszystkich przypadkach niezawodność jest kluczowym czynnikiem, który rozciąga się od jakości produktu, poprzez badania zdolności produkcyjnej (PFMEA: analizy efektu trybu awaryjnego produktu lub procesu) do kontrolowania procedur administracyjnych.

Zarządzanie i kontrolowanie wszystkich procesów biznesowych, przeprowadzanie ciągłych analiz potrzeb i ryzyka, zrozumienie specyficznych wymagań określonych w systemach QMS klienta (funkcjonujących na różnych rynkach) oraz umiejętność mówienia „tym samym” językiem tworzy podstawę i staje się decydującym czynnikiem sukcesu, aby stać się ważnym partnerem.

W ciągu ostatnich lat firma Alcomex dużo zainwestowała i będzie nadal inwestować w budowę i utrzymanie solidnego systemu zarządzania jakością we wszystkich naszych zakładach w Europie i Indiach, upewniając się, że jesteśmy przygotowani na przyszłość i obsługujemy wszystkie rynki, na których działamy.

qualität management system

logo alcomex