Alcomex uruchamia nowy sklep internetowy w Hiszpanii!

Alcomex ma zaszczyt ogłosić, iż uruchomiliśmy nową stronę i sklep internetowy. Oprócz dziewięciu istniejących stron internetowych (w tym Alcomexsprings.com, Alcomex.nl, Alcomex.fr i Alcomex.de), teraz przyszła kolej na naszych hiszpańskojęzycznych klientów. W tym tygodniu uruchomiliśmy zarówno stronę internetową, jak i sklep internetowy w Hiszpanii. Można je znaleźć na stronach Alcomexmuelles.es i tienda.alcomexmuelles.es.

Internacjonalizacja Alcomex

Posiadając już dziewięć stron internetowych i pięć sklepów internetowych, Alcomex pracuje nad e-handlem w Europie. Aby jeszcze lepiej służyć naszym hiszpańskojęzycznym klientom, zdecydowaliśmy się uruchomić hiszpańską stronę internetową i sklep internetowy. Dzięki temu wszyscy hiszpańskojęzyczni klienci mogą zamawiać sprężyny online bezpośrednio w swoim języku, dokonywać powtórnych zakupów i łatwo znajdować historię swoich zamówień. To kolejny duży krok w naszym umiędzynarodowieniu, z którego jesteśmy bardzo dumni. Aby dotrzeć do jeszcze większej liczby osób, w najbliższych miesiącach będziemy kontynuować naszą międzynarodową ekspansję, otwierając nowe sklepy internetowe w innych krajach Europy.

Hiszpańska strona internetowa i sklep internetowy

Strona internetowa będzie wykorzystywana głównie do informowania naszych hiszpańskojęzycznych klientów o firmie Alcomex i umożliwi składanie indywidualnych zamówień za pośrednictwem tej cyfrowej drogi. W naszym sklepie internetowym oferujemy ponad 4000 produktów bezpośrednio z magazynu. Optymalna łatwość obsługi jest kluczowa dla naszych(przyszłych) klientów w Hiszpanii.

O firmie Alcomex

Alcomex jest specjalistą w dziedzinie badań i rozwoju, produkcji, dystrybucji i sprzedaży szerokiej gamy sprężyn w całej Europie. Dzięki ponad 30-letniej wiedzy technicznej, rozbudowanemu parkowi maszynowemu hi-tech, doskonałej obsłudze zorientowanej na klienta oraz jakości i konkurencyjnym cenom, możemy doradzić Państwu w wyborze najlepszych sprężyn do Państwa zastosowań.

logo alcomex