VIOD stał się częścią grupy Alcomex

Do pracowników, klientów i dostawców Alcomex

18 października 2019 r. nastąpił ważny transfer. VIOD Verenfabriek B.V. stał się częścią grupy Alcomex. Panowie Ben van Nieuwkerk i Barrie Goenee pozostaną dyrektorami zarządzającymi VIOD. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że VIOD dołącza do grupy Alcomex.

Naszym priorytetem było przejęcie spółki, która jest uzupełnieniem dla Alcomex, tworzącej solidne połączenie poprzez dodaną wartość oraz bezpieczeństwo dla pracowników, klientów i dostawców. Połączenie Alcomex oraz VIOD jest korzystne ponieważ, obie firmy bardzo dobrze uzupełniają się w związku z wiedzą techniczną i produkcyjną, jak również w kombinacji produkt-rynek, w których obie firmy są aktywne.

Takiego przekazania w VIOD oczekiwano. Zarówno pan Van Nieuwkerk, jak i pan Goenee nie mają następców w swoich rodzinach, a po odpowiednio 37 i 20 latach budowy firmy VIOD, chcieli przenieść swoje obowiązki na czas, w celu zapewnienia dalszej ekspansji i internacjonalizacji.

Od pewnego czasu znamy Bena van Nieuwkerk i Barrie Goenee i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem jak w ostatnich latach wraz ze swoimi pracownikami z powodzeniem przekształcili VIOD w solidne przedsiębiorstwo o doskonałej reputacji na rynku.

VIOD będzie nadal działać jako niezależna firma w ramach Grupy Alcomex i jesteśmy przekonani, że ma świetlaną przyszłość dzięki obecnej organizacji, lokalizacji i nazwie.

Cieszymy się, że Ben van Nieuwkerk i Barrie Goenee pozostaną aktywnie zaangażowani w VIOD w nadchodzących latach, aby zapewnić płynną i dokładną zmianę oraz dalszy rozwój VIOD.

Pragniemy podkreślić, że sukces VIOD został zbudowany dzięki zaangażowaniu i pomocy pracowników, klientów, dostawców oraz relacjom biznesowym.

Oczekujemy pomyślnej i ciągłej współpracy ze wszystkimi zainteresowanymi akcjonariuszami VIOD i Alcomex. Więcej informacji o VIOD znajdziesz na www.viodveren.nl

Jelle van Vliet i Conrad Hietink

logo alcomex