Słowo od klienta: Usługi mechaniczne Rolas

Rolas Mechanical Services działa od ponad 65 lat w zakresie budowy, przeglądu, montażu i konserwacji (certyfikowanych) projektów spawalniczych i budowlanych. Podczas długoterminowej współpracy Alcomex dostarczył sprężyny i rozwiązania sprężyn do różnych projektów Rolas Mechanical Services.

rolas alcomex

Projekt

W październiku 2017 r. Firmy Rolas Mechanical Services i Alcomex Veren B.V. podjęły projekt polegający na zamontowaniu sprężyn w skrzyniach ciśnieniowych (patrz zdjęcia). Najważniejsze było tutaj następujące wyzwanie: sprężyna, która służy do utworzenia gazoszczelnego, przesuwnego uszczelnienia w środowisku, w którym temperatura wzrasta do 250 ℃.

Nasze rozwiązanie sprężynowe

Alcomex nieustannie stoi przed wyzwaniem połączenia wymaganej żywotności i warunków, w jakich musi pracować sprężyna. W zależności od wymagań systemowych, najpierw określamy, jaki materiał powinien być użyty w danym zastosowaniu. Ponadto Alcomex określa, czy wybrany materiał posiada wystarczające właściwości mechaniczne, aby funkcjonować w określonym zakresie temperatur.

Alcomex zaprojektował stożkowe sprężyny ściskane jako rozwiązanie dla Rolas. Łącznie dokonano przeglądu 178 części, z czego połowa została wyposażona w nowe uszczelnienia sprężynowe.

Rolas o Alcomex

“Najpierw używamy sprężyn Alcomex, ponieważ mają dobry stosunek ceny do jakości, a także zapewniają bardzo przyjemny kontakt z klientem. Masz wrażenie, że zawsze są gotowi Ci pomóc, a w czasie, gdy rozwiązania są oczekiwane szybciej i szybciej, wspaniale jest mieć do tego stabilnego partnera.”

logo alcomex