Słowo od klienta: śruba regulowana Eurofast®

Eurofast® od ponad 40 lat specjalizuje się w wysokiej jakości systemach mocowania zarówno do dachów płaskich, jak i okładzin. Rozpoczęlidziałalność w Holandii jako firma rodzinna i od tego czasu stali się międzynarodową firmą obecną w ponad 25 krajach europejskich. Eurofast® oferuje rozwiązania dla różnych dachów płaskich i systemów okładzinowych. Koncentruje się na rozwoju, produkcji i dystrybucji przeznaczonych do tego systemów mocowania.

header eurofast alcomex

Wyzwanie

Obecnie każdy dach ma warstwę izolacyjną, a przy wielu dachach ta izolacja jest nachylona, co wymaga zamocowań o różnych długościach. Na przykład izolacja może później wynosić 10 centymetrów na początku dachu, ale 25 centymetrów na końcu. Eurofast® stanął przed wyzwaniem opracowania pewnego rodzaju elementów złącznych do dachów, które byłyby odpowiednie do pochyłej izolacji na powierzchniach betonowych.

Alcomex jako partner zorientowany na rozwiązywanie problemów

Rozwiązaniem opracowanym dla tego wyzwania jest „śruba regulowana”: śruba regulowana Eurofast® (EAS), którą można mocować na różnych długościach. Ta śruba została częściowo stworzona dzięki unikalnemu produktowi sprężynowemu, który dostarczył Alcomex. Myśląc o konfiguracji sprężyny, wymaganych siłach i przestrzeni montażowej od samego początku projektu, jesteśmy w stanie optymalnie wykorzystać nasze doświadczenie i wiedzę.

Alcomex eurofast

Eurofast® o Alcomex

“Współpracujemy z firmą Alcomex od prawie roku i uważamy ją za pomocną organizację, która aktywnie myśli o rozwiązaniach. Nawet wtedy, gdy na wczesnym etapie musimy kilkakrotnie zabierać projekt z powrotem na deskę kreślarską, pracowaliśmy nad nim wspólnie.”

logo alcomex