Update COVID-19

Alcomex logo deurveren

Alcomex: Twój partner w sprężynach. Również w tych trudnych czasach. 

23 marca 2020 r.

W ostatnim czasie pojawiają się liczne pytania, dotyczące ciągłości naszej działalności w tym trudnym dla nas wszystkich okresie. Pragniemy potwierdzić, że nadal działamy i jesteśmy gotowi realizować zamówienia naszych klientów. 

We wszystkich naszych oddziałach wdrożyliśmy najwyższe standardy ochrony zdrowia i higieny, zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami i wytycznymi. Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować Państwu usługi na wysokim poziomie, tak jak miało to miejsce do tej pory, oraz uniknąć ewentualnych opóźnień. W tym celu ściśle współpracujemy z naszymi dostawcami.

Jesteśmy dla Państwa cały czas dostępni poprzez pocztę elektroniczną i telefonicznie. Natomiast spotkania osobiste staramy się maksymalnie ograniczać.

W tym niezwykle trudnym i bezprecedensowym dla nas wszystkich czasie epidemii koronawirusa COVID-19, solidaryzujemy się z naszymi  klientami, partnerami i bardziej globalnie – z wszystkimi firmami z sektora przemysłowego. Wspierajmy się nawzajem, bo tylko tak uda nam się przetrwać ten kryzysowy czas.

Mamy szczerą nadzieję, że Wasze rodziny, bliscy i pracownicy przetrwają tę epidemię zdrowi a wszystkim tym, których dotknęła choroba, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Zespół Alcomex

logo alcomex