Sprężyny do bram

Sprężyny do bram

Firma Alcomex jest jednym z największych w Europie producentów systemów sprężyn skrętnych i naciągowych, wykorzystywanych w drzwiach i bramach przemysłowych oraz domowych bramach garażowych. Lata doświadczenia technicznego i bliska współpraca z dużymi producentami drzwi sprawiają że nasz program dostaw oraz wszystkie procesy produkcyjne są w pełni przystosowane do potrzeb i życzeń klienta.

Innowacyjny system sprężyn naciągowych quattro

Oprócz programu sprężyn dostępnych w całości z magazynu, posiadamy kompletnie opatentowany program systemów sprężyn naciągowych produkowanych na zamówienie zgodnie z europejskimi normami. Zobacz różne możliwości naszego innowacyjnego systemu sprężyn naciągowych QUATTRO.

Jakość, obsługa i niezawodność naszych wszystkich systemów sprężyn są kluczowe i aby je zagwarantować, wszystkie nasze standardowe systemy sprężyn do bram i drzwi są obrabiane w zaawansowanych instalacjach śrutujących, przechodzą obróbkę cieplną oraz malowanie proszkowe w celu ochrony przed korozją. Specyfikacje materiałów określone przez firmę Alcomex dodatkowo przyczyniają się do wydłużenia żywotności i zwiększają zdolność obciążeniową. Na życzenie możliwa jest dostawa modelu cynkowanego lub fosforowanego.

Sprężyny do bram z magazynu

Przez ostatnich 25 lat, zbudowaliśmy specjalny program magazynowy z systemami sprężynowymi dla 80% do 90% wszystkich praktycznych przemysłowych i domowych drzwi garażowych, dlatego gwarantujemy dostawę „na czas”.

Do katalogu

Sprężyny do bram produkowane na zamówienie

Korzystając z naszej rozległej wiedzy i doświadczenia w zakresie badań i rozwoju, z przyjemnością udzielimy Ci porad obejmujących skuteczne zrównoważenie bramy garażowej. Jeśli wymagany system sprężyn nie będzie dostępny w naszym standardowym magazynie, wówczas możemy zawsze wyprodukować na zamówienie sprężyny, które pasują do danego zastosowania i są dostosowane do konkretnych życzeń klienta.

Formularz zamówienia
logo alcomex